Przedszkole przyjazne dzieciom

Warsztaty z rodzicami na rok 2018/2019

Rozpoczynamy kolejny cykl comiesięcznych, bezpłatnych warsztatów z Rodzicami, na które zapraszamy nie tylko dzwoneczkowe przedszkolaki ale także wszystkie chętne dzieci w wieku przedszkolnym wraz z Rodzicami. Nasze warsztaty to czas spędzony na twórczej zabawie z rówieśnikami oraz możliwość integracji w gronie rodziców.
Warsztaty odbywają się w godzinach 16.00-18.00.

Warsztat  „Angielski na wesoło”

18 października

Zabawy ruchowe, wyliczanki i piosenki to świetny sposób na nauczenie dziecka prostych słów, rytmu i gestów. Dla młodego umysłu język, w którym są śpiewane, nie ma większego znaczenia, więc piosenki dla dzieci po angielsku są świetnym sposobem na pierwsze lekcje obcego języka.

Warsztat  „Andrzejkowe czary-mary”

22 listopada

W tym dniu będziemy mieli okazję przenieść się w magiczny świat wróżb. Swoją przyszłość przedszkolaki odkrywać będą  losując przedmioty, które przepowiedzą kim zostaną w przyszłości i jakie życie ich czeka. Nie zabraknie też wróżb dla rodziców. Oczywiście wszystkie wróżby traktować będziemy z przymrużeniem oka, jako że nadają temu dniu wyjątkowy nastrój .

Warsztat „Magiczny czas Bożego Narodzenia”

20 grudnia

Dekorowanie choinki, stołu, drzwi i całych domów to tradycja, która tym świątecznym dniom nadaje wyjątkowości i piękna oaz niezwykłej atmosfery. Na warsztatach mali artyści z rodzicami przy dźwiękach kolęd i piosenek świątecznych wykonają ozdoby świąteczne: styropianowe bombki, choinki i aniołki oraz będą projektować kartki bożonarodzeniowe, które na pewno sprawią wiele radości tym, którzy je otrzymają.