Przedszkole przyjazne dzieciom

Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele, którzy traktują pracę z dziećmi jako przyjemność i spełnienie.

Dyrektor przedszkola

mgr Agnieszka Cimek – dyrektor, nauczyciel w grupie Elfów

Pani Agnieszka jest pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyła pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej, studia podyplomowe z zakresu pedagogiki przedszkolnej w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie, studia z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz studia z zakresu diagnozy i terapii osób z autyzmem i zespołem Aspergera w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie.  Jako wychowawca stara się ukazać przedszkolakom świat pełen szacunku i wzajemnej tolerancji. Uważa, że każde dziecko powinno być akceptowane i kochane, dlatego ważne jest dla niej indywidualne podejście do każdego dziecka – odkrywanie jego możliwości oraz wspólne pokonywanie słabości. Jest osobą pogodną, pełną energii, uśmiechniętą i cierpliwą, a zarazem wymagającą i wytrwałą. Wobec dzieci stara się być przyjazna i życzliwa, ale też konsekwentna. Zawsze odnosi się do Nich z szacunkiem i wyrozumiałością. W Dzwoneczku opiekuje się grupą Elfów oraz tymi drobiazgami, dzięki którym nasze przedszkole może na co dzień sprawnie funkcjonować.

mgr Agnieszka Targońska- wychowawca w grupie Mrówek

Pani Agnieszka już od liceum marzyła o pracy z dziećmi. Jednak jako młoda osoba podjęła decyzję o studiach na kierunku Ochrona Środowiska. Nie uważa tego jednak za błąd, bo dzięki temu zdobyła ogromną wiedzę oraz bagaż doświadczeń. Jako osoba, którą cechuje upór i determinacja ukończyła studia z tytułem magister inżynier. Kiedy po studiach przyszedł czas na poszukiwanie pracy, pani Agnieszka uświadomiła sobie, że nie jest w miejscu, w którym chciałaby być. Decyzja o podjęciu studiów pedagogicznych przyszła szybko, ponieważ w głębi serca czuła, że robi dobrze i nie pomyliła się. Teraz, kiedy codziennie patrzy na tą szczerą radość i buzie, na których maluje się uśmiech oraz ciekawość i niewymuszoną chęć przyswajania coraz to nowych informacji wie, że dopiero teraz jest tu, gdzie być powinna. Marzenia to coś, o co należy walczyć. Uczmy nasze dzieci, aby w życiu robić to, co się kocha.

mgr Justyna Małyska- pomoc nauczyciela w grupie Mrówek

Pani Justyna ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika szkolna i opiekuńcza w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie oraz magisterskie na kierunku administracja. Posiada kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, a także ukończone szkolenie: pomoc nauczyciela w przedszkolu. Wyróżnia ją cierpliwość i empatia. Interesuje ją gra na pianinie.

Nauczyciele i wychowawcy