Przedszkole przyjazne dzieciom

 

 

Drodzy Rodzice

W trosce o dobro Państwa dzieci i w celu usprawnienia pracy naszego przedszkola uruchomiliśmy specjalnego maila do bezpośredniego kontaktu z właścicielami. Na niżej podany adres mailowy prosimy kierować wszelkie sugestie dotyczące ogólnego funkcjonowania placówki oraz pracy dyrektora, nauczycieli i pomocy nauczyciela.  info@przedszkole-dzwoneczek.pl

Z góry dziękujemy za wszelkie uwagi.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Niepubliczne Przedszkole „Dzwoneczek” z siedzibą w Lublinie, przy ul. Oratoryjnej 1, 20-881 Lublin, NIP: 712 327 03 38, REGON: 061498277, moich danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska, telefonu oraz adresu e-mail, w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej w odpowiedzi na zgłoszenie (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  Dane przetwarzane będą zgodnie z Polityką prywatności, z którym się zapoznałam/-em. Jestem świadomy możliwości wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych oraz tego, że jej cofnięcie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które dokonało się na podstawie zgody przed jej odwołaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania znajduje się w Polityce Prywatności.

  Add new comment